ÖZGÜRLÜK sizce nedir ??? ve ÖZGÜR bir yaşam!!!

Arşiv - Eski Mesaj - Off Topic Kullanılmayan Eskimiş Mesajlar

Mesajgönderen ewil » 08 Tem 2006, 18:05

özgürlük die bişi yok bulunduun ortamdan en ii sekilde yararlanırsın buna da özgürlük diiemeyizz yane tam anlamıyla özgür olabilmek için hayatımısı kendimiz yönlendirmemis gerek ki bu da çok güç çünkü önümüsde bulşunan seçeneklere göre yönlenioo hayatımıs we bu seçenekleri bis belirlemioruzzz ghosteri nin dediii imkanlar dahili özgürlüüün tanımına girmioo bencee
terk-i site[color=#400080]
[/color]
ewil
-=Su Kedisi=-
-=Su Kedisi=-

Mesajgönderen lifeisdark_m » 09 Tem 2006, 15:35

ozgurluk olmeyi goze almaktır..
karanlık ve sessizlik...
Kullanıcı avatarı
lifeisdark_m
-=Duman6 Olmuş=-
-=Duman6 Olmuş=-

Mesajgönderen danyelpanic » 09 Tem 2006, 15:39

özgürlük hayat demek be gençlik demek özgür olmak kendın olmak Resim
özgürlük budur bır kuş gibi havada süzülmek tır
Kullanıcı avatarı
danyelpanic
-=Duman6 Olmuş=-
-=Duman6 Olmuş=-

Mesajgönderen nightwish » 09 Tem 2006, 15:46

bence cılgınlar gıbı sevısmek demek saatlerce yatatan cıkmam ıste ozgurluk budur ..!!
sakın anneme metalcı oldugumu soylemeyın o benı popstarda yarısmacı bılıyor...!
Kullanıcı avatarı
nightwish
-=Çaylak=-
-=Çaylak=-

Mesajgönderen martinlopez » 09 Tem 2006, 15:57

özgürlük bence istediğini yapmak oraya buraya gidip istediğin gibi dolaşmak değil herkes bööle özgür olamaz işte bir ev ii bir iş sevdiğim bir karım çocuklarım ve şşölede olmasıı gerekiiyoo küçük biişeyde olabildiğince mutlu olabilmek işte bu senin özgürlüğündür tadını bööle çıkartabilirsin ... bide evine gelirp müziğini açıp eline bi bira alıp içmek tir özgürlük ... bence sizde özgürlüğü tanımlarken yapabileceğiniz biii şey olsun ben bunu yazarken bile özgürüm yaa alla alla
hayata nasıl bakarsan öyle görürsün!!!
Kullanıcı avatarı
martinlopez
-=Daimi Üye=-
-=Daimi Üye=-

Mesajgönderen Underworld » 09 Tem 2006, 17:02

lifeisdark_m özgürlük kafana göre takılmak demek ama bunu yapamazsın Şimdi yapamazsın tmm sana özgüridare verildi fakat bunu tamamen kullanamıyorsun belki 10000 yıl önce tamamen özgür olabilirdin ama şimdi değilsin. misal ben birini çldürmek istiyorum ama öldüremiyorum neden hapis cezası var yani herkez anolamıştır umarım ne demek istediğimi...
Kullanıcı avatarı
Underworld
-=BanneD=-
-=BanneD=-

Mesajgönderen satan_of_dark » 11 Tem 2006, 22:05

mtlmilitia sen çok yanlış konusuyorsun lütfen bir daha olmasın arkadasımız bizle düşüncelerini paylaşmış senin yaptıgına bak .emrah abi tek anlamıyla ben sana katılıyorum çok haklısın her konuda çünkü hep dogru olanı yapıyorsun .bu konuda sana katılıyo ve deştekliyorum abi :oops:
Kullanıcı avatarı
satan_of_dark
-=Hızlı Üye=-
-=Hızlı Üye=-

Mesajgönderen alone_silent » 11 Tem 2006, 22:09

özgürlük dilediini yapmak deil bence.özgürlük sadece düşünceni kabul ettirmek bildiini bilmediini korkmadan açık açık sölemek bence :wink:
Kırmızı kırmızı damlalar yere dökülür onlar benim kanım, ben değil onlar acı çeker yere düşerken ben acı çekerim siz aptal insanlar bana bakarken çünkü size acırım bana küçümser gibi bakıp karşımda dikilirken
Kullanıcı avatarı
alone_silent
-=Site Çılgını=-
-=Site Çılgını=-

Mesajgönderen biber » 11 Tem 2006, 22:17

türkiye'de özgür olmak suç işlemek sayılırken biz burda aslında elimizden çalınmış olan bişeyi konuşuyoruz valla eskiden kalma düşünceler kalıplar bizi kemiriyoken kimsede halinden şikayetçi değil birileri bunu dile getirdiğindeyse vatan hayini oluyo bu ülkede özgürlük isteyenleri astılar eletrik verdiler katlettiler daha ne iskenceler yaptılar ondan sonrada adam öldü gitti üstünden tarih geçti şimdi diyolar ulan adam ne kadar haklıymış beee yeni yeni bişeylerin farkına varılıyo aslında ama yine atağa geçti birileri ve o birilerinin ismi belli...kölelik ne zaman dan beri kurtuluş olduki...insanları tek tip insan yapmak onlara aynı renk giysiler giydirmek ne kadar doğru???
şişşşşt be careful!!!
Kullanıcı avatarı
biber
-=Hızlı Üye=-
-=Hızlı Üye=-

Mesajgönderen lifeisdark_m » 11 Tem 2006, 23:03

bizim için zaten en degerli sey bagımsızlık ve ozgurluktur....
bunun için ozgurlugumuzu kısıtlamaya hayır!
karanlık ve sessizlik...
Kullanıcı avatarı
lifeisdark_m
-=Duman6 Olmuş=-
-=Duman6 Olmuş=-

ÖncekiSonraki

• BU YAZIYA YORUMUNUZU EKLEYİN

Dön Arşiv - Eski Mesaj - Off Topic