umay umay(düz yazıları)

Yazılar Bölümü Yazılarınız Bölümü

Mesajgönderen erica » 24 Şub 2007, 11:13

tesheekkür aderiss cidden insana bishiler katıo bu yazı..
ama ışığı hiçbir ölümlünün görmediği gibi görebileceğin gecelerle dolu binlerce yıl senin olacak. prometheus gibi uzak yıldızlardan çalacaksın ışığı. her şeyi anlayacağın sonsuz bir aydınlık. şeytanin yolu önümde uzanmıyor ve kulaklarımda çanlar çalmıyor.
Kullanıcı avatarı
erica
-=Site Çılgını=-
-=Site Çılgını=-

Mesajgönderen italian_psycho » 24 Şub 2007, 12:56

Broken_Soul yazdı:
italian_psycho yazdı:
mugael yazdı:
Broken_Soul yazdı:
mugael yazdı:Kırmızı Baladlar / Umay Umay

--------------------------------------------------------------------------------
birde hayran olduğum bu hatun kişinin yazarlık kabliyetine değinmek istedim...
hareket vakti,naylon sevdalar,düşmedim daha...ve bir sürü vaz geçemediğim şarkının sahibi olmasının yanıda bu kadar da güzel yazıyo hatun..
sevenleride bu yazısına benim kadar bayılacak,aşmış aşmış 8O

Kelimeleri bu kadar büyülemek.. Büyük bir ustad... bir şarkı gözü ile bakmadan okudum ama ben bile imrendim dersem dogru olur. megerse biz yazı yazyamıyormuşuz bakıyorumki gercekten yazıyı yazanlar varmış..

Paylaşım için gercekten sana minnettarım.. bana çok şey anlattı bu yazı.. :wink:

" megerse biz yazı yazyamıyormuşuz bakıyorumki gercekten yazıyı yazanlar varmış.." mütevazılığa lüzum yok sidarım şimdi!!senin yazıalrından daha iyi değiller
muge ye katılıyorum guven ın yazılarıda bır o kadar anlamlı ve ınsanı dusunduruyor ıcındekılerı ıyı ıfade edebılıyor ve dısarıya verdıgı huzun ve kederı ınsanlar alabılıyor(herkes ıcın gecerlı degıl)ve onun ıcın artık yenı bır surec basladı..eskısı kadar huzunlu degıl artık sanırım herseye daha ıyı bakıyor guclu bır sekılde..

Teşekkür ederim engin.. ama abartı var sanki
guven olaya bırde su yonden bakabılırsın..sence bu kadar ıyı olmasa sen bana bu cevabı verebılırmıydın..senın yazılarında ınsanlar bırseyler bulabılıyor bunu ben degıl onlar soyluyor..ayrıca sen dogru olanı yapıyosun hep boyle kal ama tek bır sey bunu unutma..kendıne deger vermeyı..ınsanlara verdıgın kadar..
neden insan elindeki anı yasamak yerine,gelecegıyle ılgılı heseplara takılır kararsız ve sessız kalır???
Kullanıcı avatarı
italian_psycho
-=Kopuk=-
-=Kopuk=-

Mesajgönderen witch333 » 24 Şub 2007, 13:06

şarkıları yazıları süper yaa...ç bunlama grdmde hep dinlerm.. farklı bi kadın bildinz inslar gbi deil bunu kitaplrını okuuncada anlıorsnz zaten...
Kullanıcı avatarı
witch333
-=Duman6 Olmuş=-
-=Duman6 Olmuş=-

Mesajgönderen gzmm » 24 Şub 2007, 17:49

mükemmel ötesi anca bu kdar gzl betimlemeler yapılabilir sözcükleri öyle hoş kullanmış ki etkilenmemek elde değil saol arkdşm paylşm için..
Kullanıcı avatarı
gzmm
-=Kopuk=-
-=Kopuk=-

Mesajgönderen snakeeye » 27 Şub 2007, 13:11

ölmüyordum göğsümü yaktım
gül annemdi dikene kızdım
ağla dedi küstüm ağlamadım
kalp sokakta vurulmaz sandım

süper ya :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Resim
Kullanıcı avatarı