yıldızlarla sevişen genç kızlar

Yazılar Bölümü Yazılarınız Bölümü

Mesajgönderen nasti » 26 Haz 2008, 00:13

Evvel zaman içinde kulübelerinin dışında uyuyan iki aptal kız varmış. Sevgili açlığı çekenler hariç kendine saygı duyan hiç bir kız bunu yapmazmış. Toprağın üzerinde yatarlarken gökyüzüne bakıyorlarmış. “şu yıldızlara bir baksana, şu kırmızı olanla şu beyaza.” demiş kızlardan bir tanesi. “yıldızlarla sevişmek isterdim, bence onlardan iyi sevgili olur”demiş öteki. “ben de” demiş ilk kız. “battaniyenin altında yıldızlardan biriyle olmak isterdim, kırmızı yıldız senin olsun, beyaz da benim.” Uyuya kalmışlar ve uyandıklarında kendilerini gökyüzündeki yıldızların arasında bulmuşlar. Yıldızlar erkeklermiş ve demişler ki “bizi istediniz, işte karşınızdayız.” Kırmızı yıldızı seçen kız aşığının tutkulu ve kuvvetli bir delikanlı olduğunu ve bütün gece onu hiç uyutmadığını görmüş. Beyaz yıldızla olan kız ise aşığının oldukça yaşlı olduğunu ve elinden pek bir şey gelmediğini görmüş. Evvel zaman git zaman kızlar yıldız aşıklarının onların hayal ettikleri kadar eğlenceli olmadıklarını fark etmiş. Eşlerinin tüm yaptıkları yıldız yemekler yiyip, sevişip, pırıl pırıl parlamakmış. Günlerden bir gün gökyüzündeki bir deliğin üzerinde oturan yaşlı bir kadın biraz kıpırdayınca kızlar delikten aşağı bakarak dünyayı görebilmişler yine. Bir bakmışlar ki kabileleri karların üzerinde oyunlar oynuyor. Evlerine gidebilmeleri için eşlerinden yardım istemişler. Otlardan yapılan kocaman halatlarla yeryüzüne doğru yavaş yavaş ineceklermiş. Ama halatlar toprağa erişmemiş ve kızlar kendilerini dünyadaki en yüksek ağacın tepesindeki kartal yuvasının üzerinde havada asılı bir halde hapis bulmuşlar. Oralardan geçen bir ayıya bağırmışlar, “bizi buradan kurtarırsan seninle sevişiriz.” Ama ayı tecrübeliymiş ve kızların haddini bilmez olduklarını düşünmüş. Aynı vaatle yardıma çağırdıkları bir bufalo kan ter içinde kalıncaya dek ağaca çıkmaya çalışmış ama o pençelerle çıkamayacağı için vazgeçmiş. Yardıma çağırdıkları bir kurtadam yıldırım hızıyla ağaca çıkmış ve her ikisiyle de sevişmiş. Ama sonra onlara yemek verip onları ağacın üzerinde bırakarak gitmiş. Her gün onlara tecavüz etmek ve yemek getirmek için ağaca geliyormuş. Bir gün bir kurtkadın oradan geçiyormuş ve kızların ağaçtan aşağıya inmesine yardım etmiş. O gece kurtadam yine gelmiş. Karanlığın ve acelesinin yüzünden kurtkadını kızlardan biri sanmış. Bütün gece onunla sevişmiş ve ertesi gün kurtadamla kurtkadın evlenmişler. İki kız bir daha asla kulübelerinin dışında uyumamaya yemin etmişler...

“girls who made love to the stars” ojibway kabilesinin anlattığı öykülerden biri
Kimbilir Kaç Kişi Seni Sevdi
Kimbilir kaç kişi senin zarif hallerini sevdi
Kaç kişi güzelliğini sevdi
Belki gerçek aşkla; belki değil

Ama bir tek kişi seni sevdi.
Bir tek kişi değişen yüzündeki hüznü sevdi.

http://www.durukann.tr.cx/

[color=#9250af]Nehirlere karışan zehirli atıklar gibi
ağır ağır akarak kanıma karışmakta
yokluğun!
[/color]
Kullanıcı avatarı
nasti
-=Duman6 Olmuş=-
-=Duman6 Olmuş=-

Konum: Kurtarılmış bir bölgeyim, gölgemde hurma ağaçları. Üzerimde sonsuz küstahlığın tırnak izleri var.

Mesajgönderen BadnessFlower » 26 Haz 2008, 00:17

çok uykum var okuyamadım :o
Resim
Kullanıcı avatarı
BadnessFlower
-=BadNess=-
-=BadNess=-

Mesajgönderen morganlefay » 26 Haz 2008, 00:18

garip bir hikaye :roll:
baslarda yıldızlar sadece uzaktan hoslardr temasını cıkarcaktım da kurtadam ayı fln grince dedim yok bu ormancıl br hkaye.
pylasım icin tesekkr eder ve gderim brdan.
“Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi?
Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala?
Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını..
morganlefay
-=Kopuk=-
-=Kopuk=-

Mesajgönderen poene » 26 Haz 2008, 00:33

...
En son poene tarafından 12 Ağu 2008, 01:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

...
ipuçları dilimin üstünde kalan cinayetler var,
konuştukça katil, konuştukça kurban...
Kullanıcı avatarı
poene
-=Necronomicon=-
-=Necronomicon=-

Mesajgönderen poene » 26 Haz 2008, 00:42

...
En son poene tarafından 12 Ağu 2008, 01:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

...
ipuçları dilimin üstünde kalan cinayetler var,
konuştukça katil, konuştukça kurban...
Kullanıcı avatarı
poene
-=Necronomicon=-
-=Necronomicon=-

Mesajgönderen nasti » 26 Haz 2008, 00:43

oradaki yıldızdan kasıt güneş gibi ışık saçan gök cisimleri olarak değilde hayatın olabilecek en gözde insanları olarak görünce çok tatlı bi yazı oluyo.yoksa bencede saçma
Kimbilir Kaç Kişi Seni Sevdi
Kimbilir kaç kişi senin zarif hallerini sevdi
Kaç kişi güzelliğini sevdi
Belki gerçek aşkla; belki değil

Ama bir tek kişi seni sevdi.
Bir tek kişi değişen yüzündeki hüznü sevdi.

http://www.durukann.tr.cx/

[color=#9250af]Nehirlere karışan zehirli atıklar gibi
ağır ağır akarak kanıma karışmakta
yokluğun!
[/color]
Kullanıcı avatarı
nasti
-=Duman6 Olmuş=-
-=Duman6 Olmuş=-

Konum: Kurtarılmış bir bölgeyim, gölgemde hurma ağaçları. Üzerimde sonsuz küstahlığın tırnak izleri var.

Mesajgönderen jrdsn » 26 Haz 2008, 09:53

başlık ilgimi çekmişti ama çok saçma
....
Kullanıcı avatarı
jrdsn
-=Site Tazesi=-
-=Site Tazesi=-

Mesajgönderen --13or666-- » 26 Haz 2008, 16:48

jrdsn yazdı:başlık ilgimi çekmişti ama çok saçma

+1 :wink:
bi kedi gördüm sanki...:roll:

evet evet bi kedi gördüm!

Resim

Ülfet belalı şey, fakat üzlet sıkıntılı...

[color=#ff4080]Kedisiz kalın..

[/color]
Kullanıcı avatarı
--13or666--
-=Küfkedisi=-
-=Küfkedisi=-

Mesajgönderen recy » 12 Eki 2008, 12:18

küçük kardeşim bunlardan birsürü biliyor
Benim, sadece benim olan bir şey aradım.,yoktu.
Kullanıcı avatarı
recy
-=Duman6 Olmuş=-
-=Duman6 Olmuş=-

Mesajgönderen aton » 12 Eki 2008, 12:56

Saçmasapan bir hikaye. Ana fikir kadının yeri evi ve anasınız dizinin dibi kocasının yeridir manasında çünkü. Sürüden ayrılana kurtadam tecavüz eder falan. Ayrıca saçma. Kırmızı yıldız genç olmaz yaşlı olan odur beyaz denen mavi yıldız gençtir. Hiç birşey bilmiyormuş zaten hikayeyi yazan ayrıca hiç eğlenceli de değil berbat bir hikaye cross öyküleme de berbat yazanın kalemi de zayıf :lol:
.[-h(bar)2/2m]d2.y+u.y=e.y

ekindron vanehedris asohimdor

Herkes bir yönüyle haklıdır ancak nerede ne kadar haklı olduğunun farkında değildir.
Kullanıcı avatarı
aton
-=Site Çılgını=-
-=Site Çılgını=-

Sonraki

• BU YAZIYA YORUMUNUZU EKLEYİN

Dön Yazılar Bölümü